De Toverberg

Adres: 

Schoolstraat 27/29
9000 Gent
09 228 60 71
toverberg.dir@gent.be
www.detoverberggent.be

Contactpersonen: 

Esmeralda Verton, directeur

Voorstelling: 

 In Leerthuis De Toverberg gaat men uit van de aanleg en de vele talenten die elk kind rijk is.

Het leren verloopt “ontwikkelingsgericht”. Daarom werken we voor wiskunde en Nederlands met niveaugroepen en wisselende instructiegroepen. Rekening houdend met het niveau, het tempo en de vaardigheden van elk kind. Wij geloven dat een dergelijke manier van werken bijzonder veel “zorgen” kan voorkomen.

Leerthuis De Toverberg gelooft in het gegeven dat de muzische communicatiemiddelen, zoals beeld, muziek, drama, beweging (dans) en media, bijzonder sterke middelen zijn om de totale persoonlijkheid te ontwikkelen. Daarom investeren we in een groot aantal lestijden creatieve vorming met vooral een accent op beeldend werk.

Voor wereldoriëntatie werken we met projecten vanuit de interesses van de kinderen.

Sinds een 2-tal jaren zetten we ons in voor de realisatie van groene en avontuurlijke speelplaatsen op onze school.

Schooluren: 

8u20 – 11u55 (ook op woensdag)
13u30 – 15u25

Voor- en nabewaking: 

Voorbewaking vanaf 7u voor kleuters en 7u30 voor leerlingen van het lager.
Nabewaking tot 18u.