De Panda

Adres: 

August Vermeylenstraat 2
9000 Gent
09 221 61 03
depanda.dir@stad.gent
http://www.panda.gent.be

Contactpersonen: 

Veerle Wille, directie

Voorstelling: 

De Panda is een kleinschalige school in de levendige, multiculturele wijk Nieuw Gent. We bereiken kinderen met diverse achtergronden en culturen en ruim 30 origines vinden hun plaats in onze school. De groene buitenruimtes geven ons de mogelijkheid om extra sportactiviteiten aan te bieden, zowel in klas- en schoolverband, als met de buurt. Onderzoeken, experimenteren, samenwerken, zelfstandig leren, ... Allemaal vaardigheden die in ons pedagogisch project verweven zitten.

Het pedagogisch project, klasblogs, weetjes en nieuwtjes kunt u raadplegen op de website van de school.

Schooluren: 

8u20 - 11u55
13u30 - 15u25
 

Voor- en nabewaking: 

Voorbewaking vanaf 7 uur. Nabewaking tot 18 uur (ook op woensdag).
Kinderen zijn ook in de vakanties welkom in ons STIBO.