Sint-Paulus Rerum Novarum

Adres: 

Rerum Novarumplein 188
9000 Gent
09 222 11 68

directie@spnieuwgent.be

www.sint-paulusniuewgent.be

Contactpersonen: 

Cindy Van der Snickt , directie

Voorstelling: 

We zijn blij onze school even aan u te kunnen voorstellen. Onze Sint-Paulusafdeling heeft aan de Gentse stadsrand twee vestigingen. De eerste school bevindt zich in de Ebergiste De Deynestraat. De hoofdschool is gelegen in een enig mooi kader met de talrijke sportvelden, midden in de natuur… De andere school vindt u op het Rerum Novarumplein. Door de kleinschaligheid van de wijkafdeling is het mogelijk bijzonder veel aandacht te besteden aan de individuele begeleiding van alle leerlingen.

Op beide vestigingen wordt kleuter- en lager onderwijs aangeboden.

Schooluren: 

ma-di-do-vr:   8.25-12.05  en  13.05-15.05

woe: 8.25-12.05

Voor- en nabewaking: 

Voorbewaking mogelijk elke dag vanaf 7u.
Nabewaking elke dag (behalve woensdag) tot 18u, op vrijdag tot 17u.
Woensdagnamiddag opvang mogelijk op school tot 14u. Voor opvang later dan 14u werken we voor de kleuters samen met STIBO De Panda, voor de lagere schoolkinderen met ’t Leebeekje. De kleuters worden door een leerkracht van onze school naar STIBO De Panda gebracht. De lagere schoolkinderen worden opgehaald door een vrijwilliger van ’t Leebeekje.