De Vogelzang

Adres: 

Goedlevenstraat 78 
9041 Oostakker
09 251 13 32
devogelzang@pantarhei.be
www.bsdevogelzang.be

Contactpersonen: 

Kevin Eggermont, directie

Voorstelling: 

Basisschool De Vogelzang is een open, groene, sportieve school. Sinds 1 september hebben we onze intrek genomen in een splinternieuw schoolgebouw. Nog dit schooljaar gaan we van start met de aanleg van onze groene avontuurlijke speelplaats.

De Vogelzang heeft aandacht voor de individuele ontwikkeling en de talenten van ieder kind. Onze leerlingen krijgen de ruimte om initiatief te nemen en zichzelf te zijn. Respect voor elkaar en zelfstandigheid stimuleren staan centraal op onze school.

Geïnteresseerde ouders kunnen steeds, vrijblijvend, contact opnemen voor een rondleiding en een extra woordje uitleg over ons project.

Schooluren: 

Maandag, dinsdag en donderdag: 8u30 – 12u05 en van 13u25 – 15u30
Woensdag: 8u30 – 11u30
Vrijdag: 8u30 – 12u05 en 13u25 – 15u05

Voor- en nabewaking: 

Er is alle dagen opvang (kleutertjes en lager apart) van 7u00 ’s morgens tot en met 18u00. Ook op woensdagnamiddag, in de schoolvakanties en op de pedagogische studiedagen/ facultatieve verlofdagen voorzien we overdag opvang voor de kinderen.