EDUGO Lourdes

Adres: 

Groenstraat 31
9041 Oostakker
09 259 02 92

Contactpersonen: 

Lut Bousard, directeur

Voorstelling: 

Onze school heeft twee vestigingen, op Lourdes in de groenstraat 31 zijn er 10 kleuterklassen, met kinderen van 2,5 tot 5 jaar in leeftijdsgroep per klas. In de Meerhoutstraat 51, vestiging Meerhout, zijn er 4 klassen, daar zijn oudste kleuters gemengd over 2 klassen, jongste kleuters zitten per leeftijdsgroep.

onze school staat voor ontwikkelingsgericht onderwijs. Kinderen kunnen op hun eigen tempo en op hun eigen niveau opgroeien. Zij krijgen alle kansen om te ontwikkelen volgens hun mogelijkheden met veel stimulans, een groot aanbod en fijne begeleiding.

Wij zijn een ‘ groene’ school, zowel aan de buitenkant als aan de binnenkant. Wij hebben veel groen, dragen er zorg voor en spelen volop buiten.

Er zijn warme maaltijden te verkrijgen op beide vestigingen.

Schooluren: 

De school start om 8u25
Er is middagpauze vanaf 11u30 tot 13u.
De school eindigt op woensdag om 11u40, op ma, do en vrij om 15u25u en op dinsdag om 15u50

Voor- en nabewaking: 

Er is opvang op Lourdes vanaf 7 u, op Meerhout vanaf 7u30
Er is in beide scholen avondopvang tot 18u, op vrijdag tot 17u30
Op Lourdes is er ook woensdagnamiddagopvang tot 18u